Весільні сукні Оксана Муха

Дорогі клієнти! У зв'язку з прив'язкою ціни до курсу валют ціни на сайті можуть відрізнятися від реальних як плюс так і мінус. Актуальну ціну уточнюйте у менеджера салону. Дякуємо за розуміння!

Каталог весільних суконь від Оксани Мухи

“Oksana Mukha” – відомий у всьому світі український бренд дизайнерського одягу, чиїм засновником та головним натхненником є Оксана Муха, яка вирішила після закінчення Львівської академії мистецтв розкрити власний потенціал у проектуванні та розробці авторського одягу. Першим вдалим моментом для випробування власних сил на обраному «терені» стало майбутнє власне весілля: Оксана Муха сукню розробила і пошила сама собі! Натхненні настільки вдалою роботою, молодята вирішують перетворити її на постійну, відкривши власний цех, для якого пріоритетними були вбрання для особливих випадків і весільні сукні Оксани Мухи.

Свої весільні сукні Окана Муха випускає з 1994 року, і завдяки знанню справи та креативному підходу, змогла в десятирічний термін розпочати підкорення «Олімпу весільної індустрії» в Європі. Зараз, наполеглива праця і безперервне самовдосконалення, пошук нових стилів, варіантів поєднання тканин або декорування незвичайними аксесуарами, стали результатом того, що весільні сукні Оксани Мухи стали постійними учасниками модних показів, які регулярно проводяться в Парижі, а рітейлінгова мережа по-справжньому велика!

«Сукні від Оксани Мухи» – слова, які справляють враження на модниць по всьому світу, і про які мріє кожна наречена. Погодьтеся, важко залишатися байдужою, коли кожне з вінчальних вбрань, незважаючи на дотримання споконвічних слов'янських мотивів, вражає своєю оригінальністю. Будь-яка дівчина, що гортає каталог весільних суконь Оксани Мухи, цілком виразно уявляє себе в кожному вбранні! Однак, незважаючи на власні вподобання, у виборі сукні слід дотримуватися особливостей фігури – і обрати безпрограшний варіант, що вигідно підкреслить найкрасивіші частини тіла, так і приховає ті, що виставляти напоказ небажано.

Переважно, Оксана Муха весільні сукні виконує у трьох улюблених стилях:

* Класичний прямий фасон, що ідеально підходить для прямого типу фігури, що не відрізняється вигинами ліній;
молодіжний стиль, замішаний на неординарності фасону та грі з довжиною подолу;
* пишні весільні сукні Оксана Муха.

ВЕСІЛЬНІ СУКНІ ОКСАНИ МУХИ В УКРАЇНІ ТА КИЄВІ

Купити весільні сукні Оксани Мухи в Україні та Києві досить просто — варто звернутися до нашого весільного салону «Dress Me», який є одним із партнерів цього бренду. Завітайте до нас особисто або замовте примірку вдома, попередньо вивчивши представлені на сайті моделі, які враховують не тільки смакові та стилістичні уподобання, але й фінансові можливості. Запевняємо, що у нашій колекції підібрати сукню зможе кожна наречена!