Пишні весільні сукні

Дорогі клієнти! У зв'язку з прив'язкою ціни до курсу валют ціни на сайті можуть відрізнятися від реальних як плюс так і мінус. Актуальну ціну уточнюйте у менеджера салону. Дякуємо за розуміння!

Пишна весільна сукня - найбільш формальна і традиційна серед інших силуетів. Класичний образ включає дуже пишну спідницю в поєднанні з вузьким корсетним ліфом, що щільно сидить. При цьому талія може бути на натуральній висоті або трохи занижена. Моделі пишних весільних суконь, представлених у нашому весільному салоні, мають складний мереживний декор, вони прикрашені вишивкою та аплікацією ручної роботи.

Казкові пишні весільні сукні зазвичай мають спідницю із багатошарового фатину. Ми можемо запропонувати вам моделі з цілісного атласу, з каскадними пишними спідницями, з мереживним декором, з відкритим або закритим ліфом, з рукавами, з кокетливо приспущеними плечами — все для вас, дорогі наречені.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ПИШНУ ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ?

Пишна весільна сукня може бути дуже привабливим варіантом, тому що її об'ємна спідниця може приховати будь-які недоліки нижньої частини вашої фігури, і, звичайно, підкреслити талію. А ще наречена у ньому почувається принцесою зі своєї власної казки.

Що варто врахувати:

Якщо у вас невеликий зріст, зверніть увагу на те, що спідниця пишної весільної сукні візуально може ще більше зменшити ваш зріст. У цьому випадку спробуйте приміряти моделі із заниженою талією. Якщо у вас пишні груди і ви хочете уникнути вульгарності, спробуйте сукні із закритим спереду ліфом, який можна компенсувати сексуально відкритою спинкою.

Щоб записатися на примірку у весільний салон Dress Me, просто зателефонуйте: +38(050)741-999-3, +38(063)775-999-3, +38(096)710-999-3 або залиште заявку через примірочну сайті.