Випускні сукні

Дорогі клієнти! У зв'язку з прив'язкою ціни до курсу валют ціни на сайті можуть відрізнятися від реальних як плюс так і мінус. Актуальну ціну уточнюйте у менеджера салону. Дякуємо за розуміння!

Ексклюзивні випускні сукні

Закінчення школи чи вузу – подія, яка так чи інакше знаменує новий, більш зрілу еру в житті кожного випускника, тому підготовка до нього перетворюється на цілу подію, особливо у дівчат. Одні вирушають по магазинам, інші штурмують всесвітню мережу, вишукуючи ексклюзивні вечірні сукні на випускний. Таке бажання має відразу кілька цілей:

  • * по-перше, слово «ексклюзивність» говорить саме за себе: можна не перейматися тим, що в такому ж вбранні, як Ваше, прийде ще половина класу/групи;
  • * По-друге, ексклюзивні випускні сукні - практично завжди незвичайний дизайн, завдяки якому Ви неодмінно будете в центрі уваги.

Головне - врахувати особливості власної фігури, оскільки правильно підібране вбрання може приховати наявні недоліки, так і підкреслити їх. Ми як ніхто це розуміємо, тому щоб випускна сукня стала Вашим «союзником», пропонуємо ознайомитися з основними типами фігур і особливостями вибору відповідної їм сукні.

"Перевернутий трикутник". Цей тип фігури характеризується великим бюстом і вузькими стегнами, у якому талія нерідко буває нечітко вираженою. Ідеальна випускна сукня, як і будь-яке інше вбрання в такому випадку – та, що концентрує увагу на Вашому обличчі, балансуючи широкий «верх» з більш вузьким «низом», намагаючись досягти ефекту, що відповідає фігурі «пісочний годинник».

«Коло». Ще можна зустріти альтернативну назву - "яблуко", коли основна вага "концентрується" на середині тулуба, при тонких ногах і короткій, майже невизначеній талії. Підібрати ексклюзивні випускні сукні в такому разі може бути непросто, проте, можна підібрати таку, яка акцентуватиме увагу на верхній частині тіла або підкреслювати красу ніг, «маскуючи» середину.

«Прямокутник», що часто супроводжується високим ростом і худорлявістю, які необхідно підкреслювати і подавати як свою “родзинку”. Асиметричні вирізи, пояс навколо талії або випускна сукня з розрізом - все це чудово допоможе впоратися з поставленим завданням.

«Пісочний годинник» - переважний тип фігури, при якому бюст і стегна пропорційні один одному, а верхня частина тіла збалансована по довжині Ваших ніг. Ми пропонуємо вбрання, що найкраще підкреслюють головну окрасу фігури – чітко визначену талію, з якою відмінно виглядають V-подібні або відкриті вирізи.

«Трикутник» або, якщо використовувати назву фруктового аналога – «груша», при якій стегна більші за бюст, тому на роль «родзинки» такої фігури виходить талія, яку неодмінно потрібно виставляти напоказ! Вибираючи випускні сукні в Києві для такої фігури, Ваше завдання – візуально додати об'єм у верхню частину тіла, підкреслити талію та «приховати» нижню частину, отримавши збалансований силует, для чого підійдуть випускні сукні без бретельок.

Купити сукню на випускний у Києві

Якщо Ви збираєтеся купити сукню на випускний, але не знаєте, де найкраще це зробити, звертайтеся в наш салон «Dress Me Up», який допоможе підібрати не тільки ексклюзивні сукні на випускний, але також коктейльні сукні.

Не забувайте, що випускний – подія, спогади про яку залишаються на все життя, тому від того, наскільки Вам подобатиметься власна випускна сукня, може залежати і ступінь їхньої позитивності. Звертайтеся до нашого весільного салону Dress Me, і будьте впевнені в тому, що до майбутньої події Ви готові на всі 100%.